Galanteria drewniana

Na przestrzeni wieków żaden inny surowiec nie zyskiwał tak wiele na znaczeniu jak drewno. Towarzyszy ono człowiekowi od zawsze: puszcze dostarczały opału, surowca do wyrobu pierwszych przedmiotów użytkowych, narzędzi, broni. Było też ono jednym z pierwszych materiałów, z których powstawały dzieła prymitywnej, a potem coraz doskonalszej sztuki.

Galanteria drewniana to przedmioty codziennego użytku, ale również drewniane artykuły reklamowe, gadżety i drobiazgi dekoracyjne nawiązujące do wydarzeń, w którym uczestniczyliśmy. Jest niezbędnym elementem modnego dziś życia w stylu eko, w harmonii z naturą i w zdrowiu.

Oferujemy wyroby z drewna charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania zgodne z Państwa projektami bądź pomysłami. Każdy artykuł może być oznaczony logotypem Państwa firmy, stając się nietuzinkowym i ekskluzywnym pomysłem na upominek.


Zrealizowane projekty.

 

Niepowtarzalne szkatułki wykonane z jednego kawałka drewna.
W tym przypadku orzech włoski.

 

Patera (misa) np. na owoce. I powtórnie w roli głównej orzech (jeden blok).

 

„Coś” gdzie odłożymy, wyeksponujemy inne „coś”. Dąb.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Blok (deska) kuchenny. Doskonały w funkcji dekoracyjnej kuchni, jak też w roli praktycznego stosowania , bardzo trwały podkład przy krojeniu, bądź do serwowania dań gorących.

 

Materiał: dąb

Materiał: dąb i jesion

 

Tace do ekspozycji np. owoców, ale też mogą służyć do serwowania potraw.

 

Materiał: olcha

 

Materiał: brzoza

 

Ozdobne, delikatne naczynie z drewna jabłoni.

kolor naturalny.

 

 

 

z użyciem bejcy

 

 

 

Ciepły w wyrazie symbol pary, miłości, opieki …

drewno: olcha + bejca