fotografia

Fotodruk

Wydrukuj wspomnienia

Doskonałym sposobem na uwiecznienie pięknych chwil, przywrócenie wspomnień jest fotoalbum. Proponujemy Państwu wykonanie fotoalbumu klasy „Premium HD”, dowolnego formatu, z dowolną ilością stron, z indywidualnie zaprojektowanymi okładkami, zdjęciami o powierzchni dwóch sąsiadujących stron. Mogą Państwo zdjęcia dostosować do okoliczności np: wakacyjne podróże, urodziny, rocznice ślubu, Dzień Mamy, Dzień Babci, Walentynki czy świąteczne prezenty. Cały proces przygotowania i wykonania fotoalbumu odbywa się w naszej firmie, od projektu do wykonania oprawy – możemy tworzyć go wspólnie.

Inną propozycją jest okolicznościowy fotokalendarz w którym wybrane przez Państwa zdjęcia i daty widnieją na poszczególnych stronach.


Laboratorium fotograficzne

Cyfrowa obróbka zdjęć.

W ofercie szeroko pojętą obróbkę fotografii, retusz i modyfikację zdjęć. Większość zdjęć wymaga poprawienia parametrów ogólnych takich jak korekta kolorów, poprawa kontrastu, balansu jasności, korekta ostrości, wygładzanie zagnieceń, usuwanie skaz, poprawa „czerwonych oczu”, wymazywanie niechcianych elementów i osób, niezauważalne zastępowanie niepotrzebnych obiektów na zdjęciu, itp…

Specjalizujemy się w renowacji i obróbce starych zdjęć rodzinnych. Skanujemy dostępne negatywy bądź same fotografie i doprowadzamy je do optymalnego stanu (zanim powstały zniszczenia)

Oferujemy także fotomontaże i tworzenie kolaży zdjęć – z atrakcyjnymi efektami fotograficznymi przenikania i nakładania się na siebie różnych zdjęć.


Proponujemy wydruk zdjęć w dowolnym formacie (węższy bok 0,32 m) na specjalistycznej drukarce fotograficznej z użyciem najwyższej jakości papierów foto.

Przy druku obróbka cyfrowa zdjęć gratis